רשת הספריות כותר ראשון
ברצוני להמליץ על פעילות "פסטיבל סיפורים" של עומר ראובני.  הפעילות התארחה אצלנו במסגרת שבוע הספר ביוני 2017 שהתקיים במדרחוב של ראשון לציון. במסגרת הפעילות הסתובבו דמויות שטח מעניינות בין הילדים והתקיימו מוקדי פעילות שפעלו במתחם בו זמנית. המבקרים במתחם נפגשו באוהל של אלאדין והאזינו לסיפורי אלף לילה ולילה ואגדות ערב, ביקרו בבית של
המפוזר מכפר אז"ר ושמעו ממבחר הסיפורת הישראלית המוצגת על שולחנו והתארחו באוהל של המהרג'ה ההודי שהזמין אותם הילדים לשמוע סיפורים חובקי עולם.  הפעילות הינה ססגונית ומגוונת ומשכה הן את הילדים ואת הן המבוגרים.
 בברכה, נועה מיכאלי לוי מנהלת רשת כותר ראשון
ספרייה ציבורית גדרה
שלום רב, ברצוני להמליץ בחום על פסטיבל הסיפורים בהפקת עומר ראובני. פסטיבל הסיפורים הוזמן על- ידי כאירוע המרכזי של חגיגות הספר בגדרה. בפסטיבל היו מספר מוקדים ססגוניים שמשכו קהל רב. נהנינו ממגוון של סיפורים, הצגות, תלבושות, תפאורה ואווירה נהדרת.
עומר היה קשוב לצרכים ומתוך היכרות עם הקהל שלנו בנה תכנית שהתאימה למגוון רחב של גילאים. לפסטיבל היתה הצלחה רבה ולעומר יש חלק ניכר ממנה. הפסטיבל היא בעיניי פעילות מצוינת ומתאימה מאוד לספריות.
 בברכה, ליאת חתוכה, מנהלת הספריה הציבורית גדרה
ספרייה עירונית מעלה אדומים
בחודש מרץ השנה הפיק עומר ראובני את אירועי פסטיבל האביב ברחבי הספרייה הציבורית במעלה אדומים, פסטיבל חוויתי לכל המשפחה. הספרייה הייתה מקושטת בשלל בובות צבעוניות ואביזרים המאפיינים פסטיבל מספרי סיפורים. תיאטרון הסיפור לקטנטנים נערך באוהל מכשפה צבעוני ויפהפה. נערכו סדנאות לבניית בובות כפפה, פינות איפור, ודמויות שטח הילכו בספרייה בעקבות סיפורי אגדות. את סיפורי הנוער הגיש עומר באומר, בצליל, בחן ובכישרון רב.  למבוגרים נערך מופע סיפורים תיאטרלי והומוריסטי המלווה בקטעי מסכות.  ברצוני לציין כי את כל ההפקה העשירה והמושקעת הכין עומר בצורה מקצועית מאוד ובנועם.  את הסיפורים לנוער סיפר בכישרון משחק, השקיעה בתלבושות ושילב כלי נגינה אתניים אשר הוסיפו עושר תרבותי לסיפוריו.
הפסטיבל היה מוצלח מאוד ואני ממליצה בחום לב.  ישר כח.
דבורה ישראלי , מנהלת ספריית השלום, מעלה אדומים                                                                                       
  
 
דוא"ל      
omersantur@gmail.com

כתובת למשלוח דואר     
מושב גבעת ישעיהו 130 ד.נ האלה 99285
טלפון     
054-4700390  עומר ראובני

טלפקס   
02-5868865