הצגה לילדים-כיף לימודי

עוד אחר הצהריים פנוי? עוד פעם ללכת לג'מבורי? אולי הגיע הזמן לגוון? מתי פעם אחרונה לקחתם את ילדכם להצגה מעניינת?
הצגה לילדים - גם כיף וגם לומדים
ניתן להגדיר הצגה הילדים כאחת האטרקציות של ילדי ישראל. ולא, לא רק בחנוכה. הצגה לילדים ניתן למצוא במהלך כל השנה. הצגות ילדים מתאימות לכל הגילאים ולכל המינים. המבחר הוא עצום, ואתם יכולים לבחור את הז'אנר המתאים לכם- סיפור דמיוני או אמיתי, מבוסס על ספר שילדכם כבר מכיר, או עלילה חדשה - הכל נתון לשיקול דעתכם ורצונכם.
הצגה לילדים היא דרך מצויינת לבילוי אחר הצהריים במשותף עם ילדכם תוך אפשרות לחוות ביחד את הריגושים של ההצגה.
למה דווקא הצגה לילדים
מכירים ילדים שלא אוהבים לראות הצגות? עבור הילד זה ממש כיף שההורים לוקחים אותו לצפות בהצגה שמיועדת לגילו. זאת חוויה עבור הילד, לראות הצגה שאת העלילה הוא כבר מכיר- אבל עד כה ראה אותה רק בדמיונו ערב ערב כשהייתם מקריאים את הסיפור. לפתע הסיפור כורם עור וגידים! מבחר סוגי הצגות הילדים הוא רב. ישנן הצגות ילדים הנעשות בעזרת בובות, לרוב הן מיועדות לקהל היותר צעיר. לקהל הבוגר יותר, ישנן הצגות ילדים עם עלילה שמעבירה מסר לחיים, או מציגה מצבים משעשעים מהחיים. לא פעם קרה, שההצגה הייתה כה טובה, שהילדים רצו לראות אותה עוד פעם. הופעה של קוסם או ליצן, יכולה להיחשב גם היא כהצגות ילדים.
הצגה לילדים וגם ההורים נהנים
אחד הבילויים המהנים ביותר עבור ההורים הוא הצגה לילדים. ההליכה המשותפת להצגה נחשבת ליציאה תרבותית אשר מרחיבה אופקים. כדאי לעשות מחקר קטן לפני ההצגה, ולוודא בתקשורת את הביקורת על ההצגה, שלא תבזבזו את זמנכם ואת כספכם על הצגה לילדים שלא ממש מתאימה לציפיותיכם.הצגה הילדים הוא סוג של בילוי, שגם אתם תיהנו ממנו, ולא רק ילדכם. בנוסף, לאחר ההצגה, תוכלו לדבר עם ילדכם על ההצגה, לשמוע את דעתו, וכך לפתח את החשיבה העצמית שלו. אז אם אתם רוצים לשמח את הילדים שלכם ולעשות להם ערב של כיף.
 
 
 
 
 
 
דוא"ל      
omersantur@gmail.com

כתובת למשלוח דואר     
מושב גבעת ישעיהו 130 ד.נ האלה 99285
טלפון     
054-4700390  עומר ראובני

טלפקס   
02-5868865