הצגה לילדים

אם אתם זקוקים לארגון של הצגה לילדים עבור מטרה מסוימת כגון ארגון ימי הולדת או מסיבה, מספר סיפור מקצועי בעל תואר ראשון בחינוך מציע מגוון של הצגות לילדים כחלק ממבחר מופע לילדים הכולל סיפור סיפורים ואגדות עם מוכרים יותר ומוכרים פחות, בשילוב עם תלבושות מרהיבות וססגוניות, איפור, ושימוש בכלי נגינה ייחודיים ואתניים כמו תוף טומבק, סנטור, דרבוקה או מפוחית.
הצגה לילדים הינה פתרון מעולה כחלק מאותן פעילויות הפעלה לילדים בחודשי הקיץ בהם המסע מקניון אחד לשני כבר הפך מעייף וחוזר על עצמו והילדים חסרי סבלנות ומשועממים, או לחילופין בחורף, כאשר הגשם בחוץ מכריח את הילדים לבלות יותר זמן בתוך הבית. הצגות לילדים מתאימות לכל עונה בשנה! על ידי ארגון הצגה לילדכם תוכלו להעניק להם שעה של חוויה מעולם אחר. עולם האגדה והחלום. עולם בו הם יכולים להיות מלכים אבירים ומלכות יפיפיות. מספר סיפור ירתק את תשומת ליבם של הקטנים בקולו המלטף הרוקם אגדה אחת אחרי השנייה במהלך הצגה לילדים הנלקחות ממבחר הספרות היהודית והעולמית ותוך שימוש בשפה הויזואלית של התיאטרון, ובאמצעים של משחק, תנועה, אביזרים ומוסיקה.
הצגה לילדים ממבחר נושאים
מבחר הנושאים עבור הצגה לילדים הינו רב ויכול להיעשות לפי נושאים הכוללים סיפורים מעולם האגדות בהם שולטים מלכים, קוסמים ופיות או סיפורים מודרניים יותר המספרים מעלילותיהם של גיבורי על כמו ספיידרמן, סופרמן, או באטמן, עם הפעלה לילדים התואמות את הנושא הנבחר. כמובן שניתן גם להציג כל סיפור אחר אשר יבחר על ידי ההורים או מארגני ההופעה, בין אם זה בגן ילדים, במתנ"ס או בבית הספרהצגה לילדים מאפשרת גם לילדים להשתתף בהצגה, לנסות תלבושות תיאטרון, לצבוע את פניהם באיפור ולנגן בכלי נגינה שונים והן מותאמות לגילאים שונים.
הצגה לילדים הדורשת מקום רב, כמו הצגות עבור קהל של עד 200 ילדים, ניתן לבצע בגנים ובחיק הטבע לאחר קבלת אישורים מתאימים, במתנ"סים שונים, בספריות ובמרכזים הקהילתיים. ניתן לשלב במופעים גם נגן נוסף, בוגר המרכז למוסיקה קלאסית מהמזרח, ולהנעים לקהל הצופים את הזמן בנגינת במוסיקה אתנית. הצגות לילדים כאלו מגובות במערכת הגברת סאונד המתאימה עבור ביצוע הצגות בסדר גודל גדול.
בין לקוחות מספר סיפור ניתן למצוא את הספריות הציבוריות בירושלים, מוזיאון ישראל, החברה למתנ"סים, משרד החינוך ועוד. הפעילות מוכרת על ידי סל תרבות ואני עורך הצגה לילדים מירושלים ועד הצגה לילדים בבאר שבע.
ניתן לשלב בסוף הצגה לילדים גם סדנאות כגון מעגל מתופפים בו לקהל יחולקו תופים שונים וביחד עם מספר סיפור תיערך סדנת תיפוף בה יושמעו מקצבים אתניים ונעימות מארצות אחרות. סדנה נוספת הינה אפיית פיתות בטאבון ובה הילדים ירדדו בצק ויאפו פיתות על הטאבון החם, יריחו את ריח הפיתות הטריות אשר הכינו במו ידיהם ויחושו כאילו הם עצמם משתתפים בסיפור המסופר וכחלק מאותה הצגה שהרגע ראו הילדים. לבסוף מוצעת גם סדנת יצירה בה ילמד מספר סיפור את הקהל הצעיר כיצד להכין כובעים שונים ומשונים, איך ליצור מקלות גשם ועוד. לכן, אם ברצונכם להעניק לילדיכם חוויה תרבותית אך מהנה שתשאיר עליהם רושם לזמן רב ותעשיר את עולמם בחרו באחת מתוך סדרת הצגה לילדים של מספר סיפור.
הצגה לילדים מבית היוצר של עומר המספר
אני מזמין אתכם לקחת חלק בהצגה לילדים ייחודית ושונה.
הצגה המלווה בכלי נגינה אותנטיים כגון תוף פרסי, סנטור, מפוחית דף כחון ועוד.
הצגות לילדים בעלות תכנים גבוהים ומסרים חינוכיים המתובלים בהומור וצחוק.
וכמובן הצגות בהן הקהל משתתף ומציג.
הצגה לילדים המותאמת כמובן לגיל הילדים ולאופי האירוע – אם כאירוע חוצות או מופע אינטימי לקהל מצומצם .כמו כן ניתן כמובן להזמין הצגה שמותאמות לפי נושאים חגים ואירועים:
  • הצגה לראש השנה וכיפורריב האיבריםהצגה לילדים העוסקת בחשיבותה של הלשוןהצגה לילדים המתאימה לגילאי חובה עד ד' ומבוססת על פי מדרשי חז"ל.
  • הצגה לחג החנוכהסופגנייה מגרגר חיטה. אנו נחזור לשטייטל ונלמד עיירה שלמה כיצד לראות את האור.   הצגה לילדיםהמיועדת לגילאי 3-8 ומבוססת על פי סיפור העם הידוע "מרק כפתורים" בהצגה הזו לא רק נראה ונשמע אלא אף נזכה לטעום טעמה של סופגנייה אשר בדרך נס ובקסם סודי נעשתה מגרגר חיטה.
  • הצגה לחג ט"ו בשבטהאורן שלא שמח בחלקוהצגה לילדים המבוססת על סיפורו הידוע של לוין קיפניס.   בה נזכה לשמוע צלליהם של כלי נגינה העשויים מעץהצגה לילדים המיועדת לגילאי 3-6.
  • הצגה ליום המשפחההאפרוח שרצה באם אחרת. עוד עיבוד לסיפור מבית מדרשו של לוין קיפניסהצגה לילדים המיודעת לגילאי 2-4. קיימות עוד הצגות לילדים ליום המשפחה המיועדות לגילאים שונים.
  • הצגה לחג פוריםבגדי המלך החדשים. נתחפש ונתלבש עם מלך טיפש ובסוף ההצגה אותו נביישהצגה לילדים שמצחיקה עד דמעות ומבוססת על פי סיפורו של הנס כריסטיאן אנדרסן הצגה לילדים בגילאי 4-9.
  • הצגה לחג פסח מעשה בשלושה אגוזים - נפגוש בשלושה אגוזים, ובהם שלושה סודות ורזים ואנחנו שנדע את סודם אין כמותנו מאושרים בעולםהצגה לילדים המבוססת על סיפורה של לאה גולדברג הצגה לילדים בגילאי 4-9.
  • הצגה ליום העצמאותהאוצר. נטייל ברחבי הארץ ונחפש את אותו אוצר שחלמנו עליו. נפגוש במקומות ודמויות מנוף ארצנו ולבסוף נגלה שאוצר זה טמון בליבנו על פי סיפורו של רבי נחמן מברסלב.
  • הצגה לחג שבועות וליום ירושליםמתנה לבית הקדש. סיפורו של חנינה בן דוסא החולם להעלות לירושלים אבן גדולה. יחד איתו נעלה לירושלים בשירה וריקודים ונחווה את העלייה לבית המקדש. ניתן לתאם עם מוזיאון ישראל כך שנעלה אל דגם בית שני המוצב שםהצגה לילדים בגילאי 4-9
עומר המספר מוכר על ידי "אומנות לעם", מומלץ על ידי "מועדון תרבות", עובד במסגרת מרכז הדרכה לספריות מוזיאונים ומוסדות תרבות מובילים.
הצגות לילדים של עומר המספר, פועלת ומיועדת לכל רחבי הארץ. חלק מהכוונות שלי הם להקנות לכל ילד אפשרות לחוות הצגה לילדים, מבלי לגרום להורים להוציא הרבה כספים. ההופעות שלי הן הצגת יחיד, אך המשתתפים בה הם הרבה שחקנים, שכן כל ילד מהקהל הוא שחקן בהצגה.
אני מופיע בכל רחבי הארץ ובאמתחתי ציוד הגברה לכ-200 איש ומערכת תאורה מקצועית
 
 
 
דוא"ל      
omersantur@gmail.com

כתובת למשלוח דואר     
מושב גבעת ישעיהו 130 ד.נ האלה 99285
טלפון     
054-4700390  עומר ראובני

טלפקס   
02-5868865