הצגות לילדים

אם אתם זקוקים לאירגון הצגות לילדים עבור מטרה מסוימת כגון אירגון ימי הולדת או מסיבה, מספר סיפורים מקצועי בעל תואר ראשון בחינוך מציע מגוון הצגות לילדים ומופעים לילדים הכוללים סיפור סיפורים ואגדות עם מוכרים יותר ומוכרים פחות, בשילוב עם תלבושות מרהיבות וססגוניות, איפור, ושימוש בכלי נגינה יחודיים ואתניים כמו תוף טומבק, סנטור, דרבוקה או מפוחית.

הצגות לילדים הינן פיתרון מעולה להפעלות ילדים בחודשי הקיץ בהם המסע מקניון אחד לשני כבר הפך מעייף וחוזר על עצמו והילדים חסרי סבלנות ומשועממים, או לחילופין בחורף, כאשר הגשם בחוץ מכריח את הילדים לבלות יותר זמן בתוך הבית. הצגות ילדים מתאימות לכל עונה בשנה! על ידי אירגון הצגות לילדים תוכלו להעניק לילדים שלכם שעה של חוויה מעולם אחר. עולם האגדה והחלום. עולם בו הם יכולים להיות מלכים אבירים ומלכות יפיפיות. מספר סיפורים ירתק את תשומת ליבם של הקטנים בקולו המלטף הרוקם אגדה אחת אחרי השנייה במהלך הצגות לילדים הנלקחות ממבחר הספרות היהודית והעולמית ותוך שימוש בשפה הויזואלית של התיאטרון, ובאמצעים של משחק, תנועה, אביזרים ומוסיקה.

מבחר הנושאים עבור הצגות לילדים הינו רב ויכול להיעשות לפי נושאים הכוללים סיפורים מעולם האגדות בהם שולטים מלכים, קוסמים ופיות או סיפורים מודרניים יותר המספרים מעלילותיהם של גיבורי על כמו ספיידרמן, סופרמן, או באטמן, עם פעילויות לילדים התואמות את הנושא הנבחר. כמובן שניתן גם להציג כל סיפור אחר אשר יבחר על ידי ההורים או מארגני ההופעה, בין אם זה בגן ילדים, במתנ''ס או בבית הספר. הצגות לילדים מאפשרות גם לילדים להשתתף בהצגה, לנסות תלבושות תיאטרון, לצבוע את פניהם באיפור ולנגן בכלי נגינה שונים והן מותאמות לגילאים שונים.

הצגות לילדים הדורשות מקום רב, כמו הצגות ילדים עבור קהל של עד 200 איש, ניתן לבצע בגנים ובחיק הטבע לאחר קבלת אישורים מתאימים, במתנ''סים שונים, בספריות ובמרכזים הקהילתיים. ניתן לשלב במופעים גם נגן נוסף, בוגר המרכז למוסיקה קלאסית מהמזרח, ולהנעים לקהל הצופים את הזמן בנגינת במוסיקה אתנית. מופע כזה מגובה במערכת הגברת סאונד המתאימה עבור ביצוע הצגות ילדים בסדר גודל גדול.
בין לקוחות מספר הסיפורים ניתן למצוא את הספריות הציבוריות בירושלים, מוזיאון ישראל, החברה למתנ''סים, משרד החינוך ועוד. הפעילות מוכרת על ידי סל תרבות ונערכות הצגות לילדים בירושלים ועד הצגות לילדים בבאר שבע.

 
דוא"ל      
omersantur@gmail.com

כתובת למשלוח דואר     
מושב גבעת ישעיהו 130 ד.נ האלה 99285
טלפון     
054-4700390  עומר ראובני

טלפקס   
02-5868865