מופעים לילדים
 


הורים רבים מתקשים למצוא מופעים לילדים שיתאימו גם לגיל הילד ולתחומי ההתעניינות שלו וגם יתרמו להשכלתו ויאפשרו להורים ולילדים לבלות זמן איכות משותף יחד. זמן אשר בעידן המודרני הולך ומצטמצם עקב החובות המרובות המוטלות על כתפי ההורים בין אם בעבודה, בטיפול יום יומי בילדים ובשאר עיסוקים. מספר הסיפורים מביא בפניכם אפשרויות המשלבות מופעים לילדים אם במסגרת הגן, בחגיגת יום הולדת או בשעת סיפור בספריה.
מספר הסיפורים יעניק לילדיכם חוויה מהנה שבה גם ההורים יכולים להשתלב, כחלק מ- מופעים לילדים הכולל אטרקציות לילדים כמו חלוקת כלי נגינה שונים, שיתוף הקהל הצעיר והמבוגר בחוויית הסיפור והמסע על כנפי הדמיון.

ומי מאיתנו המבוגרים לא רוצה בסתר ליבו לשוב ולהרגיש את ההתלהבות שבהאזנה למעשיית עם או אגדה קסומה? מספר הסיפורים ישמח לשלב אתכם ההורים בתוכנית האומנותית של מופעים לילדים ובמהלך ההצגה או הסיפור, לבחירתכם. בין אם אלו פעולות יצירה לילדים במהלך הסיפור או שילוב תחפושות שונות בהתאם לאירוע למשל מופעים לילדים במהלך חגיגת יום הולדת יכולה לכלול הלבשת הילד בבגדי מלך או מלכה, כולל כתר על הראש ואפשרות לבקשת משאלות מיוחדות כמו איזה סיפור לשמוע או באיזה כלי נגינה לנגן במהלך מופעים לילדים.

אין ילד שיכול לעמוד בפני הקסם המיוחד של מספר הסיפורים המביא אווירה של עולם אחר, אגדתי וקסום לחגיגה או למסיבת יום הולדת. מספר הסיפורים ישמח לעזור לכם ההורים באירגון מופעים לילדים לכל מטרה, ולהביא את מיומנותו וכישוריו כמחנך ובעל תואר ראשון בחינוך כך שילדיכם יזכו לא רק לשמוע סיפור מרתק אלא אף ילמדו מתוך מוסר ההשכל או יכירו יותר את המורשת העתיקה של סיפורי עם יהודיים ומעשיות של עמים אחרים.
בעידן המודרני בו הטלוויזיה משתלטת על הזמן הפנוי של הזאטוטים, צריך למצוא מקום גם למגע האנושי החם של מספר הסיפורים הנודד, שיביא קסם אל מופעים ילדים בכל גיל ולכל אירוע. הסיפורים משלבים פעילויות יצירה לילדים, וללא כל ספק, הילדים ישמחו להשתתף בהצגה באופן פעיל ולהיות חלק בלתי נפרד מן הסיפור הנפרש בפניהם אט אט בעזרת שילוב של כלי נגינה אתניים, תחפושות, איפור פנים ושאר אביזרים אשר יביא עימו המספר הנודד אל מופעים ילדים שלכם.

מספר הסיפורים אינו יושב מרחוק בזמן מופעים ילדים, אלא יורד אליהם ומשתלב בקהל הילדים הצעיר, יושב ביניהם על הרצפה או על כסא קטן ומרתק את תשומת ליבם אל המתרחש במהלך ההצגה. הוא מקשיב לבקשות שלהם ומשתף אותם בחוויה.
מספר הסיפורים ישמח לשתף גם אתכם ההורים בחוויה, ואתם מוזמנים לקחת חלק פעיל במהלך מופעים לילדים. אתם יכולים להשתתף בסיפור עצמו בצורה פעילה אם על ידי השתתפות של ממש בהצגה או בעזרת נגינה על אחד מכלי הנגינה האתניים המיוחדים שמביא עימו מספר סיפורים כמו תוף טומבק, מפוחית או דרבוקה. שיתוף ההורים באירוע הכולל מופעים ילדים הינו בעל ערך חינוכי ממעלה ראשונה ויכול לחזק את הקשר עם הילד ולשפר את היכולת של ההורים לדבר עם הילדים בשפתם.
אז אם אתם מחפשים מופעים לילדים שיהיו גם חינוכיות וגם מלהיבות הזמינו את מספר הסיפורים לאירוע שלכם ותיהנו גם אתם
 
דוא"ל      
omersantur@gmail.com

כתובת למשלוח דואר     
מושב גבעת ישעיהו 130 ד.נ האלה 99285
טלפון     
054-4700390  עומר ראובני

טלפקס   
02-5868865