תיאטרון סיפור

תיאטרון סיפור הינו דרך נפלאה לספר סיפורים לילדים קטנים וגם גדולים. באמצעות תיאטרון סיפור מביא מספר סיפורים את השילוב של שמיעה וראייה לכדי יצירת חוויה רב חושית מרתקת וצבעונית שכל ילד וגם מבוגר יוכל ליהנות ממנה.
המופעים והחוגים של תיאטרון סיפור מתאימים לימי הולדת פרטיים, גני ילדים, בתי ספר, ספריות, קייטנות, מרכזים קהילתיים וכל המרכזים לילדים. אפשר להזמין הופעה חד פעמית או הופעות קבועות המתקיימות במוסדות חינוך שונים כגון בתי ספר, ספריות או מתנ''ס, ובהן הילדים זוכים לשעת תיאטרון סיפור אחת לשבועיים או אחת חודש לפי בחירתכם ובמחיר של חוג אומנות.

בנוסף לחוויה האומנותית שמקנה תיאטרון סיפור לקהל הצעיר וחושף אותו לעולם הפנטזיה העשיר של התיאטרון, אשר מגרה את דמיונם של הילדים, מקנה פעילות תיאטרון סיפור גם פן חינוכי לסיפור, שכן מספר הסיפורים בוחר מעשיות וסיפורי עם בעלי מוסר השכל וחכמת חיים, לימוד מנהגים הקשורים לחגים שונים, בהתאם לרצון ובחירת המחנכים או ההורים.

מספר הסיפורים שהינו בעל תואר ראשון בחינוך מדבר עם הילדים בגובה העיניים, נטמע בקהל הצעיר הצמא לשמוע עוד ועוד אגדות קסומות ולנסוק על כנפי הדימיון יחד עם גיבורי הסיפורים. הילדים יכולים לקחת חלק פעיל במהלך תיאטרון סיפור ולבחור לשחק את אחת הדמויות או להתחפש במגוון תחפושות צבעוניות אותם מביא עימו המספר. ואיזה ילד לא ירצה לצבוע את פניו בצבעי ליצן, או לשים כתר מלכות או כובע גדול ומצחיק על הראש ולהיות שחקן ראשי בהצגות לילדים שמציע תיאטרון סיפור.

ביצוע הצגות לילדים המוצגות ברפרטואר של תיאטרון סיפור על ידי מספר סיפורים שהוא גם בעל תואר ראשון בחינוך ואומנות הופך את ההצגה לחוויה ייחודית אשר כל ילד בכל גיל ייהנה ממנה. בין מבחר הסיפורים המוצגים ב- תיאטרון סיפור ניתן למצוא סיפורי ילדים קלאסיים שכולנו זוכרים ואוהבים כמו שבעה במכה אחת, בגדי המלך החדשים, שלוש המתנות והזמיר מארץ סין, משלים בעלי מוסר השכל כמו הצרצר והנמלה, עכבר העיר ועכבר הכפר, סיפורים מחכמת חז''ל ומהמיתולוגיה היוונית. תיאטרון סיפור מציג גם סיפורים מודרניים יותר כמו הנסיכה שרצתה את הירח, מתנת הים והאריה שרצה חיבוק וכן סיפורים המתאימים לחגי ישראל.

תיאטרון סיפור מתאים את עצמו לקהל היעד, וכך ניתן לבחור סיפורים עבור פעוטות וילדים קטנים עבור ילדים בגיל הגן וילדי בית הספר בכיתות השונות. מיומנותו של מספר סיפורים בהתאמת הסיפור לקהל וליכולת ההקשבה שלו היא חלק מהייחודיות שבהצגות שלו ומהשכלתו בחינוך. בין לקוחות תיאטרון סיפור של מספר הסיפורים ניתן למצוא את הספריות הציבוריות בירושלים, מוזיאון ישראל, החברה למתנ''סים, בתי ספר גני ילדים של משרד החינוך ועודכמו כן הפעילו מוכרת על ידי "אומנות לעם".

בעזרת תיאטרון סיפור יעביר מספר סיפורים לילדיכם שעה או יותר של זמן איכותי, יפתח את הדמיון שלהם בעזרת הסיפורים והאביזרים השונים שהוא מביא עימו כמו תחפושות, כלי נגינה וכ''ד, ויאפשר גם לכם ההורים להשתתף במופע ולהיות חלק מן העולם הקסום של תיאטרון סיפור 
 
 
דוא"ל      
omersantur@gmail.com

כתובת למשלוח דואר     
מושב גבעת ישעיהו 130 ד.נ האלה 99285
טלפון     
054-4700390  עומר ראובני

טלפקס   
02-5868865